यौन दुर्व्यवहार आरोपमा प्रिन्स एन्ड्रयू

बेलायतका प्रिन्स एन्ड्रयू यौन दुर्व्यवहारको आरोपका कारण फेरि चर्चामा छन् । प्रिन्स एन्ड्र्यूलाई अमेरिकाकी भर्जिनिया रोबर्ट्स जेफ्रीले यौन दुर्व्यवहारको आरोप लगाएकी छिन। उनले हालै एक अमेरिकी अदालतमा आफू १७ वर्षको हुँदा राजकुमारले आफूमाथि यौन दुर्व्यवहार गरेको बताएकी छन । यसपछि अमेरिकी अदालतले राजकुमारमाथि मुद्दा चलाउन अनुमति दिएको छ ।

मुद्दा चलाउन न्यायाधीशको स्वीकृतिसँगै हाईप्रोफाइल अदालतको लडाई तीव्र भएको छ, र भर्जिनिया जेफ्रीले फेरि एक पटक विश्वभरका मिडियाको ध्यान तानेको छ।

भर्जिनिया जेफ्रीलाई पहिले भर्जिनिया रोबर्ट्स भनेर चिनिन्थ्यो। उनको जन्म सन् १९८३ मा क्यालिफोर्नियामा भएको थियो । भर्जिनियाको परिवार पछि फ्लोरिडा सर्यो। भर्जिनिया भन्छिन् कि उनी सात वर्षको उमेरमा एक पारिवारिक साथीले यौन दुर्व्यवहार गरे र योसँगै उनको बालपन खोसियो।

जेफ्री त्यतिबेला पूर्व अमेरिकी राष्ट्रपति डोनाल्ड ट्रम्पको मार ए लागो रिसोर्टमा लकर कोठा परिचरको रूपमा काम गर्दै थिए। एकै समयमा, म्याक्सवेलले उनलाई मसाज थेरापिस्टको रूपमा तालिम प्राप्त गर्न मद्दत गर्नको लागि अन्तर्वार्ताको अवसर प्राप्त गर्न सक्ने बताए।

सन २००१मा, जब उनी केवल १७ वर्षकी थिइन्, जेफ्री एपस्टेनले उनलाई लन्डन लगे। त्यहाँ उनलाई राजकुमार एन्ड्र्यूसँग भेट गराए । जेफ्रीले आफ्नो मुद्दामा प्रिन्सले उनलाई तीन पटक यौन दुर्व्यवहार गरेको आरोपछ ।

प्रिन्स एन्ड्र्यूले एक अन्तर्वातामा जेफ्रीलाइै कहिल्यै नभेटेको बताएको छ । जेफ्री अहिले अष्ट्रेलियाको पर्थको तटीय क्षेत्रको ठूलो घरमा आफ्ना श्रीमान र तीन छोराछोरीसँग बस्छिन्।

 

  • 105Read This News:
  • 283774Total reads:
  • 139031Total visitors: